اطلاعات تماس

وکیل تغییر سن شناسنامه

وکیل تغییر سن شناسنامه

پرسش های معمول

 

من یکبار تغییر سن شناسنامه درخواستی داشتم و موفق به کاهش سن توسط همکاران شما شدم . هم اکنون با مشکلی مواجه شدم و نیاز دارم تا یکماه دیگه کاهش سن بدهم . آیا میتوانم این درخواست رو سریع ، از شما بخواهم که مثل سری قبل اعمال بفرمایید ؟

 

 

پاسخ وکیل تغییر سن شناسنامه :

 

با سلام . همانطور که در جلسات قبلی هم اشاره شده است ، هر فردی در طول عمر خود فقط میتواند یکبار سن خود را اصلاح نماید . و در مورد پرونده شما هم روال به همین نحو می باشد ، یعنی شما از حق قانونی خود یکبار استفاده نمودید .

 

 

سلام . میخواستم بدونم وضعیت من برای کاهش 5 سال به چه صورت میتونه باشه. باسپاس

 

پاسخ وکیل تغییر سن شناسنامه :

 

صاحب شناسنامه درصورتیکه اختلاف سن واقعی با سن مندرج در اسناد سجلی به تشخیص کمیسیون ذیربط بیش از پنج سال باشد می تواند سن خود را اصلاح نماید .

 

 

سلام . ببخشید ولی مراجعه کردم به ثبت احوال ولی جواب درستی نتوانستم دریافت کنم . شما واقعا میتوانین بیش از 5 سال رو هم کم کنین ؟ مرسی

 

پاسخ وکیل تغییر سن شناسنامه :

 

اشخاص می توانند در صورتی که سن واقعی آنان با تاریخ تولد مندرج در اسناد سجلی و شناسنامه بیش از پنج سال اختلاف داشته باشد درخواست اصلاح تاریخ تولد خود را بنمایند .

 

 

سلام . من 17 سال تمام دارم آیا شما میتونین برام کاهش سن رو انجام بدین؟

 

پاسخ وکیل تغییر سن شناسنامه :

 

سلام . اصولا تغییر سن برای افراد بالای 18 سال ، در نظر گرفته شده ، برای افراد زیر این سن هم تحت شرایطی میتوانیم کمک کنیم . درصورت تمایل برای بررسی کامل، با دفتر تماس بگیرید.

 

 

با سلام و سپاس . لطفا می فرمایید که آیا حکم رشد می تواند ، در روند دادگاه برای کاهش سن شناسنامه ، نتیجه مثبت داشته باشه

 

پاسخ وکیل تغییر سن شناسنامه :

 

سلام . بله ، حتما همینطور خواهد بود . لطفا کپی حکم را ایمیل بفرمایید ، همکاران راهنمایی میکنن

 

 

سلام بر کارشناس محترم . لطفا بفرمایید که وقتی پدر فوت شده باشد ، چه راهکاری را پیشنهاد میفرمایید .

 

 

پاسخ وکیل تغییر سن شناسنامه :

 

سلام . وقت بخیر. بله ، میتوانیم از طریق جد پدری ، اقدامات لازم رو براتون انجام بدیم . برای دریافت راهنمایی دقیقتر میتوانید با دفتر تماس بگیرید. با احترام

خدمات وکیل من

تاسیس واحد حقوقی برای شما

ما در محل شرکت شما ، واحد حقوقی ایجاد میکنیم و آنرا پشتیبانی میکنیمRead More »
وکالت

قراردادهای بین المللی و داخلی

درجلسات قراداد داخلی و بین المللی همراه شما شرکت میکنیم.قراردادها را اصلاح یا بازنویسی میکنیم تا همه چیز100% تحت کنترل شما باشدRead More »
وکالت

بسته های ویژه خدمات حقوقی برای شما

گروه وکیل من با تدارک وکلای خبره و پیشکسوت یاریگر سازمان شما در این مسیر است و با 3 بسته متفاوت ، در این عرصه خدمت رسانی میکند . به منظور بهره مندی بیشتر و بهینه تر موکلینRead More »
وکالت

تنظیم قرارداد

در زمینه قراردادهای داخلی و بین المللی وکیل من با همکاری و ارتباط موثر با وکلا و حقوقدانان که بصورت تخصصی موضوعات مختلف حقوقی فعال هستند قادر به ارائه خدمات حقوقی مورد نیاز افراد ، شرکتها و مراکز دولتی و عمومی Read More »
وکالت

اورژانس حقوقی

معمولا ساعات کار دفاتر به نحوی است که شاید نتواند نیاز امروز بسیاری از موکیلن را تامین کند .وکیل من با ایده یکی از موکلین گرامی این مجموعه ، به اقدام جالبی دست زده که مورد توجه موکلین قرار گرفته است.ادامه مطلب

مشاوره با ما

مشاوره با - وکیل من -ادامه . . .