88401416

وکیلِ من، تیم وکلا ، وکیل من |09126008720 - دفتر تهران 88401416 شرح کامل موضوع شبانه روز ارسال به telegram اشخاص و شرکتها

وکیل تغییر سن شناسنامه

ژانویه 16, 2017 دسته‌بندی نشده 0

وکیل تغییر سن شناسنامه

پرسش های معمول

 

من یکبار تغییر سن شناسنامه درخواستی داشتم و موفق به کاهش سن توسط همکاران شما شدم . هم اکنون با مشکلی مواجه شدم و نیاز دارم تا یکماه دیگه کاهش سن بدهم . آیا میتوانم این درخواست رو سریع ، از شما بخواهم که مثل سری قبل اعمال بفرمایید ؟

 

 

پاسخ وکیل تغییر سن شناسنامه :

 

با سلام . همانطور که در جلسات قبلی هم اشاره شده است ، هر فردی در طول عمر خود فقط میتواند یکبار سن خود را اصلاح نماید . و در مورد پرونده شما هم روال به همین نحو می باشد ، یعنی شما از حق قانونی خود یکبار استفاده نمودید .

 

 

سلام . میخواستم بدونم وضعیت من برای کاهش 5 سال به چه صورت میتونه باشه. باسپاس

 

پاسخ وکیل تغییر سن شناسنامه :

 

صاحب شناسنامه درصورتیکه اختلاف سن واقعی با سن مندرج در اسناد سجلی به تشخیص کمیسیون ذیربط بیش از پنج سال باشد می تواند سن خود را اصلاح نماید .

 

 

سلام . ببخشید ولی مراجعه کردم به ثبت احوال ولی جواب درستی نتوانستم دریافت کنم . شما واقعا میتوانین بیش از 5 سال رو هم کم کنین ؟ مرسی

 

پاسخ وکیل تغییر سن شناسنامه :

 

اشخاص می توانند در صورتی که سن واقعی آنان با تاریخ تولد مندرج در اسناد سجلی و شناسنامه بیش از پنج سال اختلاف داشته باشد درخواست اصلاح تاریخ تولد خود را بنمایند .

 

 

سلام . من 17 سال تمام دارم آیا شما میتونین برام کاهش سن رو انجام بدین؟

 

پاسخ وکیل تغییر سن شناسنامه :

 

سلام . اصولا تغییر سن برای افراد بالای 18 سال ، در نظر گرفته شده ، برای افراد زیر این سن هم تحت شرایطی میتوانیم کمک کنیم . درصورت تمایل برای بررسی کامل، با دفتر تماس بگیرید.

 

 

با سلام و سپاس . لطفا می فرمایید که آیا حکم رشد می تواند ، در روند دادگاه برای کاهش سن شناسنامه ، نتیجه مثبت داشته باشه

 

پاسخ وکیل تغییر سن شناسنامه :

 

سلام . بله ، حتما همینطور خواهد بود . لطفا کپی حکم را ایمیل بفرمایید ، همکاران راهنمایی میکنن

 

 

سلام بر کارشناس محترم . لطفا بفرمایید که وقتی پدر فوت شده باشد ، چه راهکاری را پیشنهاد میفرمایید .

 

 

پاسخ وکیل تغییر سن شناسنامه :

 

سلام . وقت بخیر. بله ، میتوانیم از طریق جد پدری ، اقدامات لازم رو براتون انجام بدیم . برای دریافت راهنمایی دقیقتر میتوانید با دفتر تماس بگیرید. با احترام